אודות
החברה

ABOUT

אנחנו LM Web Solutions, חברת בניית אתרים ופתרונות דיגיטל.

אנחנו מאפיינים, מעצבים, מפתחים ומשווקים מוצרי WEB במקצועיות,
בזריזות ובכיף.

כדי להבין מי אנחנו, כדאי שתכירו את הקטע שלנו – הדברים שהופכים אותנו למקום האידיאלי לקבלת המוצר
הטכנולוגי המושלם עבור הלקוחות שלכם.

אז מה
הקטע שלנו?

ניסיון

אנחנו מצליחים לראות את ה-Big Picture של כל פרויקט. בזכות הניסיון שלנו בלא מעט פרויקטים, למדנו מה עובד, מה פחות ומה תמיד אפשר לשפר. לכן, חשוב שננהל שיחה כנה, נבצע מחקר מעמיק ונבין מה הצרכים שלכם כרגע ולמה תזדקקו בעתיד. בחשיבה לטווח ארוך ובראייה עסקית, יותר קל לבנות מוצר טכנולוגי מעולה שיחזיק מעמד.

 

חדשנות

אנחנו מודעים לטרנדים אבל לא הולכים שבי אחריהם. אנחנו דואגים לפתח פיצ'רים חדשניים בהתאמה אישית לצרכים של לקוחותינו. כמעט בכל יום אנחנו לומדים לפתח משהו חדש ומעניין, ושמחים לחלוק את הידע שלנו עם הלקוחות. בנוסף, אנחנו עוברים הדרכות מקצועיות בתחומים שונים באופן קבוע, כדי שלא תהיה משימה שלא נצליח לבצע.

 

זמינות

אנחנו זמינים עבורכם. באמת, לא בקלישאה. אנחנו נותנים מענה לכל שאלה, טענה ובקשה, באופן מסביר וחברי. כלומר, לא רק שאתם מקבלים מוצר טכנולוגי מרשים ואיכותי, אלא גם שירות וליווי צמוד לכל אורך הדרך.

 

שקיפות

אנחנו מסבירים לכם בדיוק מה אתם עומדים לקבל. אצלנו דוגלים בשקיפות מלאה גם בתהליך העבודה עצמו. תוך כדי, אנחנו מאתרים בעיות ומוצאים פתרונות, אפילו לתקלות שאתם בכלל לא מודעים אליהן, ומיידעים אתכם מה קורה בכל שלב בתהליך.

כל אלה, כדי שתקבלו מוצר טכנולוגי מצוין, יעיל ויפהפה, שישרת אתכם למשך תקופה ארוכה.

OUR VISION

בין
לקוחותינו

OUR PARTNERS

זהו, מספיק לדבר עלינו.

אז מה הקטע שלכם?

דברו איתנו >>

בקרו באתרינו בעזרת דפדפן מודרני