לקוחותינו היקרים חברת ריווליס נרכשו ע"י
חברת Temasek הסינגפורית בכמעט חצי מיליארד דולר.

15 בספטמבר 2020
חברת ריווליס נרכשו ע

טֶמָסֶק, חברת השקעות עולמית שמשרדה הראשי נמצא בסינגפור, חתמה על הסכם רכישה של רוב המניות בריווליס.

בתאריך 15 לספטמבר 2020 בקיבוץ גבת נחתם הסכם לרכישת חלק בחברת ריווליס.

השלמת הרכישה כפופה לכל האישוריםפ הממשלתיים והיא צפייה להתרחש במהלך הרבעון הרביעי של שנת 2020.

למאמר המלאה >

לכתבה בדה מרקר >

 

 

Temasek

טֶמָסֶק היא חברת השקעות עולמית שהוקמה בשנת 1974 ומשרדה הראשי נמצא בסינגפור; בבעלותה פורטפוליו שערכו 306 מיליארד דולר סינגפורי (214 מיליארד דולר אמריקאי), נכון ל-31 במרץ 2020.

הפורטפוליו העולמי שלה משתרע על פני טווח רחב של תעשיות; שירותים פיננסיים; טלקומוניקציה; מדיה וטכנולוגיה; צריכה ונדל"ן; תובלה; מדעי החיים ועסקי חקלאות.

מדוע ריווליס?

על סמך הטכנולוגיות של ריווליס החוסכות במים והמבטיחות את קיימוּת הסביבה, כשהן מתמודדות עם אתגרים עולמיים בתחום ביטחון המזון והמים. כפי שכולנו יודעים, ההשקיה בנפח נמוך היא טכנולוגיה חדשנית, המציעה את הפתרון המעשי היחיד, המאפשר להתמודד עם אתגרים אלו. טֶמָסֶק מזדהה עם סיסמתנו Grow Beyond , המתמצתת את המחויבות שלנו שלפיה "אנו מנגישים את ההשקיה בנפח נמוך" והנתמכת על ידי החדשנות המתמשכת והפרישה התפעולית שלנו:  "אנו מתמקדים בחדשנות אשר נבחנה בשדה" והתרבות שלנו מבטיחה כי "אנו מטפחים שותפויות ארוכות טווח".

על אף שריווליס עומדת להפוך לרכיב ליבה של תיק עסקֵי החקלאות של טֶמָסֶק, היא תמשיך להיות חברה עצמאית, שמשרדה הראשי בישראל. צוות ההנהלה שהכרת בשש השנים האחרונות, מאז הקמתה של ריווליס, ימשיך להוביל את ריווליס בפרק חדש זה.

בואו נשאר בקשר

כל התוכן הייחודי שלנו ישלח ישירות למייל שלך במיוחד בשביל לעזור לך


    בקרו באתרינו בעזרת דפדפן מודרני