עיצוב ובניית אתרים

הקפדהעלהפרטיםהקטניםשמבטיחיםתוצאהמושלמת אתריםמעוצביםומתקדמיםעםמעל10שנותניסיון
גלו את השילוב המושלם של סגנון ופונקציונליות עם הגישה המקיפה שלנו לעיצוב ופיתוח אתרים. הניסיון הרב שלנו מבטיח חווית משתמש חלקה ותחזוקת אתר ללא מאמץ, תוך שימוש במגוון מתון של תוספים.

התהליךשלנו

איפיון

החזון שלכם, התוכנית שלנו

להפוך את הרעיונות שלכם למציאות הוא התשוקה שלנו. בLM Web Solutions, אנחנו מאמינים שכל אתר אינטרנט מוצלח מתחיל באפיון חזק. הצוות שלנו לוקח את הזמן להבין את העסק שלכם, את החזון שלכם ואת המטרות שלכם, ולהפוך אותם לתוכנית עבור האתר המושלם שלכם. אנחנו לא רק בונים אתר - אנחנו יוצרים חוויה המותאמת למותג שלכם.

עיצוב חוויית משתמש וממשק משתמש

ניווט חלק, ממשקים מרתקים

בין אם הקהל שלכם גולש במחשב נייד, בטאבלט או בסמארטפון, אנחנו מוודאים שהם נהנים מחוויה חלקה. העיצובים שלנו של חוויית משתמש וממשק משתמש הם אינטואיטיביים, ידידותיים למשתמש ומרתקים, מה שמקל על המבקרים לנווט באתר שלכם ולמצוא את מה שהם מחפשים. אנחנו משלבים אלמנטים עיצוביים מושכים עם תכונות פונקציונליות, ויוצרים ממשק שגורם למשתמשים לחזור שוב ושוב.

פיתוח קוד נקי

וורדפרס עם טוויסט

אנחנו מנצלים את הכוח של וורדפרס לפיתוח הקוד הנקי שלנו, תוך שימוש במספר מתון של תוספים כדי לשפר את הפונקציונליות מבלי להתפשר על המהירות או האמינות. המפתחים המנוסים שלנו הם מומחים ביצירת אתרים יעילים וחזקים שקל לנהל ולעדכן. עם LM Web Solutions, אתם מקבלים אתר וורדפרס עם טוויסט ייחודי.

קידום אורגני

הגבירו את הנראות של האתר שלכם

בעולם הדיגיטלי, נראות היא הכול. האסטרטגיות לקידום האורגני שלנו נועדו להגביר את הדירוג של האתר שלכם בדפי תוצאות של מנועי חיפוש, להגדיל את התנועה ולשפר את הנראות המקוונת. אנחנו משתמשים בטכניקות SEO שנבדקו ונבחנו, בשילוב עם תוכן מרתק ואסטרטגיות מדיה חברתית, כדי ליצור נוכחות מקוונת חזקה למותג שלכם

מיקור חוץ של ניהול פרויקטים

המתכנת האישי שלכם לשירותכם ב-LM Web Solutions

אנו מציעים פתרונות ניהול פרויקטים גמישים במיקור חוץ. אתם יכולים לבחור לעבוד במסגרת בנק הזמן או לשכור מתכנת אישי שיהיה אחראי לפרויקט שלכם. לא משנה מה הצרכים שלכם, אנחנו כאן כדי לספק אותם. אנו מנהלים את הפרויקט שלכם ביעילות ובשקיפות, תוך שאנו מוודאים שאתם תמיד מעודכנים.

LM Web Solutions

LM Web Solutions

LM Web Solutions

LM Web Solutions

LM Web Solutions

LM Web Solutions

LM Web Solutions

LM Web Solutions

LM Web Solutions

LM Web Solutions

TECHNOLOGIES

אנו משתמשים במגוון טכנולוגיות מתקדמות לעיצוב ובניית אתרים כדי ליצור אתרים מאובטחים ואיכותיים שנטענים במהירות ועוצבו בקפידה עד לפרטים הקטנים ביותר.

PHP 5.x / 8

Wordpress

MySQL

WebStorm

GitHub

JavaScript

Figma

HTML

CSS

Photoshop

אזמה הקטעשלנו?

אנחנו מצליחים לראות את ה-BIG PICTURE של כל פרויקט. בזכות הניסיון שלנו בלא מעט פרויקטים, למדנו מה עובד, מה פחות ומה תמיד אפשר לשפר. לכן, חשוב שננהל שיחה כנה, נבצע מחקר מעמיק ונבין מה הצרכים שלכם כרגע ולמה תזדקקו בעתיד. בחשיבה לטווח ארוך ובראייה עסקית, יותר קל לבנות מוצר טכנולוגי מעולה שיחזיק מעמד.
כמומחים בעיצוב ובניית אתרים אנחנו לא רק יוצרים לכם אתר אינטרנט אלא יוצרים חוויה שלמה לגולש ומתאימים את האתר לקהל היעד ולצרכים שלו. דואגים לפתרון בעיות וחשיבה מחוץ לקופסה. שומרים על פונקציונליות יחד עם אסתטיקה.
הבנת התמונה הגדולה בעיצוב ובניית אתרים היא קריטית מסיבות רבות. בעת התחלת פרויקט חדש, קל ללכת לאיבוד בפרטים הקטנים - להתמקד יותר מדי בפרטים ספציפיים מבלי להתחשב באופן שבו כל חלק משתלב בחזון הכללי. ולכן לנו חשובה הבנת התמונה הגדולה אשר מאפשרת לנו ליישר כל אלמנט בפרויקט עם המטרות והיעדים הסופיים שלו, ולהבטיח שהמוצר הסופי יהיה מגובש ובעל אסטרטגיה נכונה.
פרספקטיבה הוליסטית זו מאפשרת לנו לצפות אתגרים, לזהות הזדמנויות לחדשנות ולמצוא פתרונות המשפרים את הצלחת הפרויקט.

$50m+

50 מיליון דולר: במהלך השנה האחרונה, לקוחותינו השקיעו למעלה מ-50 מיליון דולר בקידום אורגני ובפרסום בתשלום ברשתות החיפוש והחברתיות.

30+ פרויקטים

30+ פרויקטים: לחברתנו יש את היכולת לנהל למעלה מ-30 פרויקטים במקביל, תוך הקפדה על תשומת לב מדויקת לפרטים ועל רמת השירות הגבוהה ביותר האפשרית.

2000+

2000+: מאז הקמתנו בשנת 2014, עיצבנו ובנינו בהצלחה למעלה מ-2000 אתרים עם דרישות מגוונות בענפים שונים.

זהו, מספיק לדבר עלינו. אז מה הקטע שלכם?

דברו איתנו