מה אנחנו
עושים?

SERVICES
Development
UI Design
Mysql
UX Design
Quality Code

אנחנו מעניקים מגוון פתרונות ווב ודיגיטל בהתאמה אישית לחברות ועסקים, תוך שימוש בפיצ'רים טכנולוגיים עדכניים, שיגרמו לגולשים באתר שלכם לעשות ב ד י ו ק את הפעולה הנכונה.

הנה השירותים שאנחנו מציעים:

01
אייקון איפיון

איפיון

תזכירו מה זה בדיוק?

תהליך איפיון הוא השלב הבסיסי בתכנון האתר או דף הנחיתה שלכם. אפשר לחשוב עליו בתור שרטוט אדריכלי של האתר.

 

סבבה. למה שאאפיין אצלכם?

כי אנחנו מבינים לעומק התנהגויות גולשים ברשת. בתהליך האפיון נגדיר יחד את מטרת האתר, נאסוף מידע על הקהל שלכם וניצור מבנה בתכנון UX.

על מנת שהגולשים יהנו מהשהייה באתר וישמחו לחזור אליו, חשוב שירגישו בנוח, שיתמצאו בו בקלות ושיבצעו פעולות בתחושה נעימה וזורמת. בתהליך האיפיון נבחר את הממשק המתאים לכם ביותר, נדרג את התוכן בהיררכיה הנכונה ונטמיע כפתורים מניעים לפעולה במקומות המתאימים.

לפרטים נוספים
02
אייקון עיצוב

עיצוב

תזכירו מה זה בדיוק?

מדובר בשלב ה-UI, השני אחרי איפיון האתר, המשקף את הנראות הויזואלית של האתר.

 

סבבה. למה שאעצב אצלכם?

כי יש לנו ניסיון ועין עיצובית חדה. מלבד החתירה שלנו לנראות ברורה ואסתטית, יש לכל מותג את הlook & feel – שלו, ואנחנו מעצבים בהתאם לו את השפה של האתר כולו. אחרי שנבסס שפה עיצובית, נדאג להתאמת העיצוב הנבחר לכל המכשירים: דקסטופ, טאבלט ומובייל, כדי שהגולשים שלכם יהנו מגלישה באתר שלכם בכל רגע, מכל מקום.

לפרטים נוספים
03
אייקון פיתוח

פיתוח

תזכירו מה זה בדיוק?

אחרי תהליכי UX/UI, זה השלב שגורם לאתר שלכם לתפקד ביעילות וללא תקלות.

 

סבבה. למה לפתח אצלכם?

כי אנחנו יעילים, יסודיים וזריזים. פלטפורמת וורדפדס בה אנו בונים אתרים מבטיחה רמת אבטחה גבוהה, מוכנות לתהליכי SEO ואפשרויות ניהול ידידותיות. כדי ליצור חווית משתמש מעולה, אנו תמיד מוודאים את הרספונסיביות של כל אתר שאנו בונים, כדי שגולשים יוכלו ליהנות מחוויית גלישה מושלמת מכל מכשיר. בתור בעלי האתר, תהיה לכם גישה מהירה ונוחה לכל חלק בו, ואם תרצו לבצע שינויים, תוכלו לעשות זאת בעצמכם או לבקש מאיתנו – בדיוק בשביל  זה אנחנו כאן.

לפרטים נוספים
04
אייקון שיווק

שיווק

תזכירו מה זה בדיוק?

השלב בו אתם מזרימים תנועה של קהל רלוונטי אל האתר שלכם, כדי שיבצעו בו את הפעולה הנדרשת.

 

סבבה. למה שאשווק אצלכם?

כי אנחנו יודעים מה עובד בתחום. אנחנו מספקים פתרונות שיווק דיגיטליים שונים, החל מניהול דפי פייסבוק ועד לקידום ממומן בגוגל. בהתאם לצרכים שלכם, נבנה אסטרטגיית עבודה שתתאים לכם בדיוק – בין אם מדובר בהנעה לרכישה, ביצירת לידים או בשיווק B2B. כל תוצר שיווקי שלנו נמדד בכלים מתקדמים ועובר אופיטימיזציה מתמדת, בשמירה על שפה וסגנון מדויקים לרוח המותג.

לפרטים נוספים

אנחנו כאן עבורכם, כדי ליצור את מוצר
ה-WEB המושלם.

השאירו פרטים ונדבר בקרוב 🙂

רק לחיצה קטנה פה

בקרו באתרינו בעזרת דפדפן מודרני