כוכב הים
אתר תדמיתי

 

מי הלקוח?

 

מתחם אירועים ותיק בעל מוניטין וניסיון רב שנים, המשלב גן אירועים מטופח נושק לחוף ימה של קיסריה ומתחם מקורה עם קירות שקופים לנוף המרהיב.


https://lm-studio.co.il/wp-content/uploads/2018/09/test123-9.png https://lm-studio.co.il/wp-content/uploads/2018/09/testקטןןןןן-123-2.png

מה הקטע ?

 

המטרה הייתה לספק אתר חדשני שיעביר את האווירה שיש בגן האירועים. ילהיב את הגולשים ויספק טופס השארת פרטים נוח ויעיל. את האפיון והעיצוב קיבלנו מסטודיו NotFromHere ולנו נשאר רק לגרום לקסם לעבוד. בנינו אתר וורדפרס שלא מבוסס על תבנית קיימת, אלא בהתאמה אישית שנתפר בדיוק על פי הצרכים של הלקוח.

https://lm-studio.co.il/wp-content/uploads/2018/09/3-3.png

אז מה עשינו?

בנינו לכוכב הים אתר שכולל חמישה פיצ'רים מרכזיים ייחודיים:

 

בשביל האווירה:

דף הבית של האתר כולל תמונות צבעוניות הכוללות סגנונות מאירועים שונים, התמונות מסקרנות את הגולשים ומכניסות אותם לאווירת אירוע על הים.

 

בשביל הגלובליות: 3 שפות שונות

האתר עובד בעברית, אנגלית, צרפתית, ספרדית ורוסית. כל שפה מצריכה התאמות מיוחדות ומערכת ניהול תוכן משלה. ביצענו התאמה גם מבחינת נראות, כדי ששפת האתר תשאר אחידה גם בשפות בהן קוראים מצד ימין וגם בכאלה שקוראים בהן מצד שמאל. בנוסף, ברוסית וצרפתית, למשל, המילים ארוכות יותר, אז ביצענו התאמות של גודל טקסטים ושבירה במקומות הנכונים.

כדי לקבל חשיפה מקסימלית של קהלי היעד האתר נבנה ועובד בעברית, אנגלית וצרפתית. כל שפה מצריכה התאמות מיוחדות ומערכת ניהול תוכן משלה. ביצענו התאמה גם מבחינת נראות, כדי ששפת האתר תשאר אחידה גם בשפות בהן קוראים מצד ימין וגם בכאלה שקוראים בהן מצד שמאל. בנוסף, בצרפתית, למשל, המילים ארוכות יותר, אז ביצענו התאמות של גודל טקסטים ושבירה במקומות הנכונים.

בשביל להבין ת'קטע:

דפי גלריות ייעודיות בסגנון מנסורי וגלריות אינסגרם אונליין בדפים פנימיים של האתר

בשביל הנוחות: גרסה ייעודית למובייל

חשוב שהאתר יעבוד מעולה גם מהנייד. במקום להתאים את האתר הרספונסיבי למובייל, הכנו גרסה ייעודית לגלישה מהטלפון הנייד ומטאבלטים. הגרסה הזאת הופכת את חווית הגלישה להרבה יותר זורמת ונעימה, היא לא מאולצת אלא עומדת בזכות עצמה.

בשביל תוצאות בשטח: טופס חכם

הפיתוח שלנו כולל טופס יצירת קשר חכם.

כל המידע מתרכז בData Base ששומר את פרטי המועמדים ולאן הפרטים האלה עוברים באופן אוטומטי? במייל ישירות ללקוח, ברור.

 

https://lm-studio.co.il/wp-content/uploads/2018/09/מוקאפ-10.jpg

פרויקטים נוספים

OZ inbound-marketing
אתרי תדמית, בלוג, מסעדות,
שובל על הרכס
אתרי תדמית, בלוג, מסעדות,
ANIERES
אתרי תדמית, בלוג, מסעדות,

אנחנו כאן עבורכם, כדי ליצור את מוצר ה-WEB המושלם.

השאירו פרטים ונדבר בקרוב :)

רק לחיצה קטנה פה