תכנית החינוכית אנייר (5 שפות)
אתר תדמיתי

 

מי הלקוח?

Aniere's Elite Academy – Generations of Excellence היא תכנית שפונה לבני נוער יהודים בכל רחבי העולם ומציעה להם מסלול לימודים ייחודי ומרתק בכפר הנוער ויצ"ו נהלל: מתקופת התיכון, דרך עתודה אקדמית עד שירות בצה"ל.


https://lm-studio.co.il/wp-content/uploads/2018/08/test123-8.png https://lm-studio.co.il/wp-content/uploads/2018/08/test123-קטןןןן.png

מה הקטע ?

 

המטרה הייתה לספק אתר שינגיש את כל המידע אודות התכנית עבור בני נוער והורים ממדינות שונות, ילהיב אותם ויספק טופס הגשת מועמדות נוח ויעיל. את האפיון והעיצוב קיבלנו ממשרד הפרסום אהוי קראיטיב, ולנו נשאר רק לגרום לקסם לעבוד. בנינו אתר וורדפרס שלא מבוסס על תבנית קיימת, אלא בהתאמה אישית, שנתפר בדיוק על פי הצרכים של הלקוח.

https://lm-studio.co.il/wp-content/uploads/2018/08/333-1.png

אז מה עשינו?

בנינו לאנייר אתר שכולל חמישה פיצ'רים מרכזיים ייחודיים:

בשביל האווירה: וידאו מגניב ברקע

דף הבית של האתר כולל וידאו צבעוני הכולל קטעים מהווי התכנית, אשר מתחלפים תוך מספר שניות. הוידאו מסקרן את הגולשים ומכניס אותם לאווירה של למידה, עשייה וחברה.

בשביל הגלובליות: 5 שפות שונות

כדי שתלמידים יגישו מועמדות מכל העולם, האתר עובד בעברית, אנגלית, צרפתית, ספרדית ורוסית. כל שפה מצריכה התאמות מיוחדות ומערכת ניהול תוכן משלה. ביצענו התאמה גם מבחינת נראות, כדי ששפת האתר תשאר אחידה גם בשפות בהן קוראים מצד ימין וגם בכאלה שקוראים בהן מצד שמאל. בנוסף, ברוסית וצרפתית, למשל, המילים ארוכות יותר, אז ביצענו התאמות של גודל טקסטים ושבירה במקומות הנכונים.

בשביל להבין ת'קטע: אינפוגרפיקה מושלמת

דף "מסלול הלימודים" באתר מתבסס על עיצוב אינפוגרפי שמעביר אינפורמציה בצורה ברורה וכיפית. כדי שהאינפוגרפיקה הזאת תעבוד באופן מושלם, התאמנו אותה לכל השפות וגם למובייל. וידאנו שהאינפוגרפיקה תהיה ניתנת לעריכה, כך שאם ירצו להחליף אחד מהערכים בה, מבחינת אייקון ותוכן – זה לגמרי אפשרי.

בשביל הנוחות: גרסה ייעודית למובייל

חשוב שהאתר יעבוד מעולה גם מהטלפון, בייחוד כשנערים ונערות הם חלק מקהל היעד. במקום להתאים את האתר הרספונסיבי למובייל, הכנו גרסה ייעודית לגלישה מהטלפון הנייד ומטאבלטים. הגרסה הזאת הופכת את חווית הגלישה להרבה יותר זורמת ונעימה, כי היא לא מאולצת אלא עומדת בזכות עצמה.

בשביל תוצאות בשטח: טופס מועמדות חכם

בני נוער או הורים שרוצים לרשום את ילדיהם לתכנית, ניגשים לדף "הגשת מועמדות" באתר. הפיתוח שלנו כולל טופס המשך לדף הזה: לאחר מילוי הפרטים, המשתמש מקבל לינק במייל לתהליך הרישום המקוון. כל המידע מתרכז בData Base ששומר את פרטי המועמדים, ולאן הפרטים האלה עוברים באופן אוטומטי? במייל ישירות ללקוח, ברור.

שירות מקצועי, מענה מהיר ופתרון בעיות איכותי.
מה עוד אפשר לבקש?

ניר קליין
מנהל שיווק, אהוי קריאטיב
https://lm-studio.co.il/wp-content/uploads/2018/08/מוקאפ-6.jpg

פרויקטים נוספים

סושי שף
אתרי תדמית, בלוג,
ד"ר אבי בביוב
אתרי תדמית, בלוג,
טנדוקה
אתרי תדמית, בלוג,

אנחנו כאן עבורכם, כדי ליצור את מוצר ה-WEB המושלם.

השאירו פרטים ונדבר בקרוב :)

רק לחיצה קטנה פה