איך בוחרים חברת לתחזוקת אתרים?

23 מאי 2024

בעידן הדיגיטלי, האתר שלכם הוא הפנים של החברה שלכם. התחזוקה השוטפת של האתר שלכם חיונית לשמירה על תפקוד תקין, אבטחה, ושדרוגים טכנולוגיים. בחירת חברת לתחזוקת אתרים אמינה ומקצועית היא החלטה קריטית שיכולה להשפיע באופן ישיר על הצלחת החברה שלכם.

חשיבות של לקיחת חברה לתחזוקת אתרים

אתר אינטרנט שאינו מתוחזק כראוי עלול לסבול מבעיות טכניות, פרצות אבטחה ותפקוד לקוי, מה שעלול לפגוע באמון הלקוחות ובחווית המשתמשים. חברה מקצועית לתחזוקת אתרים תדאג לכך שהאתר שלכם יהיה תמיד מעודכן, מהיר ובטוח לשימוש, ותאפשר לך להתמקד בניהול השיווק והמכירות שלכם במקום בהתעסקות בתקלות טכניות.


איך בוחרים חברה לתחזוקת אתרים בצורה הנכונה ביותר?

בדיקת ניסיון והתמחות: חפשו חברות בעלות ניסיון עשיר בתחום תחזוקת האתרים ולא רק בהקמת אתרים, במיוחד בתחום שבה פועלת החברה שלכם או לפחות בתחום דומה. חברה עם ניסיון רב תוכל להתמודד עם בעיות מורכבות ולספק פתרונות יעילים.

סקירת תיק עבודות והמלצות: בקשו לראות דוגמאות לאתרים שהחברה מתחזקת וקראו המלצות מלקוחות קודמים. זה מחייב גם שיחה עם מספר ממליצים טלפונים כדי לקבל תמונה מלאה על איכות השירות.

בדיקת זמינות ושירות לקוחות: ודאו שהחברה זמינה לתת מענה מהיר ואפקטיבי לכל בעיה שתתעורר. חשוב להבין תוך כמה זמן יינתן מענה לבקשה פשוטה או לטיפול בתקלה קריטית, וכן מה קורה במקרים של חגים ושבתות מעבר לשעות הפעילות.

הבנה טכנולוגית: בדקו שהחברה מתעדכנת בטכנולוגיות ובטרנדים החדשים בתחום, ומסוגלת ליישם אותם באתר שלכם. מצד שני, ודאו שהיא מכירה את הבסיס בצורה מלאה ותוכל להתמודד עם כל אתגר בהצלחה. חברה מקצועית תדע לשלב בין החדשנות לטכנולוגיות הקיימות ולספק פתרונות טכנולוגיים מותאמים אישית.


מה כולל שירות תחזוקת אתרים?

שירות תחזוקת אתרים כולל מגוון רחב של פעולות חשובות שמטרתן להבטיח שהאתר שלכם יתפקד בצורה מיטבית, יהיה מעודכן ומאובטח. הנה פירוט של השירותים הכלולים:

עדכוני תוכנה ותוספים

שמירה על גרסאות מעודכנות של מערכת ניהול התוכן (CMS), תוספים ותבניות כדי למנוע פרצות אבטחה ולשפר את הביצועים. עדכוני התוכנה והתוספים מתבצעים באופן שוטף או לפי צורך, בהתאם לסוג האתר ודרישות הלקוח.

גיבויים תקופתיים

ביצוע גיבויים שוטפים של האתר כדי למנוע אובדן מידע אינו מתמקד רק בגיבויים בצד השרת. גיבויים יכולים להציל את האתר במקרים של תקלות או מתקפות סייבר. חשוב לבצע גם גיבויים ידניים של האתר או אפליקציית וורדפרס. גיבויים ידניים אלו מאפשרים הורדת הגיבוי ושמירתו בענן או בכונן נפרד מהשרת של האתר. גישה זו מפזרת סיכונים ומבטיחה שבמקרה של קריסת השרת, יהיה ברשותכם גיבוי זמין לשחזור מהיר של האתר.

שיפור ביצועי האתר

אופטימיזציה למהירות האתר וזמני טעינה היא קריטית לשיפור חווית המשתמש, העלאת הדירוג בגוגל והגדלת הסיכוי להמרות. פעולות האופטימיזציה כוללות דחיסת תמונות, אופטימיזציה של קוד, שימוש בכלי מטמון וניטור ביצועים שוטף. דרישות אלו נעשות על בסיס חודשי, שבועי או יומי, ועובדות ישירות מול אנשי SEO של החברה, כולל ספקים חיצוניים או מנהל שיווק מטעם החברה.

בנוסף, אנו מטמיעים כלי אנליטיקה, יוצרים אירועים ב-JS, ומטמיעים קודי מעקב שונים כמו פיקסלים עבור רמרקטינג. אנו גם מגדירים פירורי לחם וסכמות בהתאם לדרישות אנשי ה-SEO, כדי לשפר את נראות האתר במנועי החיפוש ולהבטיח חווית משתמש משופרת.

ניהול אבטחה

התקנת כלים ותוספים לאבטחה, ניהול פרצות ועדכוני אבטחה. חברת תחזוקה מקצועית תדאג לכך שהאתר שלכם יהיה מוגן מפני מתקפות סייבר. הפעולות כוללות התקנת חומות אש, סריקות אבטחה ועדכוני אבטחה קריטיים. מדובר בעבודה שוטפת מול מחלקת אבטחת מידע של החברה וביצוע אופטימיזציות אבטחה אקטיביות בהתאם לדרישות או גילויים חדשים.

הזנת תוכן ופיתוח עמודים חדשים

תחזוקת אתרים כוללת הזנה שוטפת של תוכן לאתר, יצירת עמודים חדשים לפי הצורך ופיתוח פונקציונליות חדשה. החברה תקבל את העיצובים או תספק עיצוב UX על בסיס המיתוג והשפה הגרפית הקיימת של הלקוח ותבצע את ההתאמות הנדרשות באתר.

תמיכה טכנית

מענה מהיר ופתרון בעיות טכניות. חשוב לוודא שהחברה מספקת שירות לקוחות זמין ויעיל, שתוכל לפנות אליו בכל בעיה או שאלה. התמיכה כוללת מענה לפניות דחופות, פגישות שבועיות עם הלקוח ומעבר על משימות שוטפות, תכנון לו"ז, תעדוף משימות, שחרור עומסים או משימות תקועות, תכנון מחדש של משימות שלא תוכננו כראוי וייעוץ מקצועי לכל מחשבה או דרישה של הלקוח.

עלויות תחזוקת אתרים

המחירים עבור תחזוקת אתרים נעים בין 200 ל-350 ש"ח לשעת עבודה, תלוי בצרכים הספציפיים של האתר שלכם. התמחור משתנה בהתאם להיקף העבודה הנדרש, מורכבות האתר, תנאי השירות שהחברה מספקת, וכן מיומנות איש המקצוע וטכנולוגיות העבודה בהן נעשה שימוש. עלות התחזוקה היא השקעה משתלמת שמבטיחה שהאתר שלכם יפעל בצורה חלקה וימנע תקלות יקרות בעתיד.

 

חלק מהפרויקטים שאנחנו גאים בהם ומתחזקים על בסיס חודשי


Rivulis

Rivulis היא חברה בינלאומית המתמחה בפתרונות השקיה מתקדמים להגברת היעילות והחיסכון במים עבור חקלאים. לחברה יש כ-16 נכסים דיגיטליים שאנחנו מתחזקים בשפות שונות, המותאמים לשוק המקומי שבו הם פועלים. השירות שלנו כולל:

 • פיתוח אתרי משנה: פיתוח אתר ראשי ואתרי משנה בשלל שפות, כולל אנציקלופדיה להשקיה.
 • עדכוני תוכן: הזנת בלוגים, מוצרים, כתבות ודפי Knowledge Hub.
 • ניהול לידים: שילוח לידים ל-SendGrid ולוחות גוגל באמצעות Zapier.
 • פיתוח ואופטימיזציה: עדכוני תוספים, שיפור מהירות האתר ועבודה מול אנשי SEO ו-PPC.
 • תמיכה טכנית שוטפת: פגישות שבועיות, מענה לפניות דחופות ועדכוני תוספים שוטפים.
 • שירותים נוספים: עדכון ברושורים, כתבות, בלוגים ודפי Knowledge Hub עבור כל אחד מהאתרים הנפרדים. עיצוב גרפי UX ופיתוחים חדשים לפי הצורך.
 • בדיקות איכות: בדיקות איכות ידניות שבועיות לצורך תקינות האתרים.

Rivulis


Gloat

Gloat היא פלטפורמת ניהול כישרונות שמאפשרת לעובדים למצוא הזדמנויות עבודה פנימיות בחברות. המערכת של Gloat משתמשת בבינה מלאכותית כדי לחבר בין עובדים למשרות שמתאימות להם בצורה מיטבית
השירות שלנו עבור Gloat כולל תחזוקה מלאה של האתר:

 • הזנת תוכן: יצירת עמודים חדשים ופיתוח פונקציונליות.
 • פגישות שבועיות: עדכוני תוספים, שיפור מהירות האתר ושמירה על אבטחת מידע.
 • שירות מתכנת אישי בחצי משרה: תחזוקת אתר, עדכון תוספים, ביצוע אופטימיזציות SEO, פיתוח עמודים חדשים ושינוי נראות האתר.

Gloat


Pentera

Pentera היא חברה מובילה בתחום אבטחת הסייבר, המתמחה בבדיקות חדירה אוטומטיות (Automated Penetration Testing). הפתרונות של Pentera מאפשרים לארגונים לבדוק את רמת האבטחה שלהם ולזהות פרצות פוטנציאליות בזמן אמת. 

השירות שלנו כולל:

 • תחזוקה מלאה של האתר: הזנת תוכן, יצירת עמודים חדשים ופיתוח פונקציונליות.
 • פגישות שבועיות: עדכוני תוספים ושיפור מהירות האתר.
 • שירות מתכנת אישי במשרה מלאה: תחזוקת אתר, עדכון תוספים, שמירה על אבטחת מידע, ביצוע אופטימיזציות SEO, פיתוח עמודים חדשים ושינוי נראות האתר.

pentera


Revuze

Revuze היא חברה המתמחה בניתוח חוויית לקוח (Customer Experience Analysis) באמצעות כלים מתקדמים של למידת מכונה. החברה מספקת תובנות מבוססות נתונים על חוויות הלקוחות במוצרים ושירותים שונים.
השירות שלנו כולל תחזוקה מלאה של האתר:

 • הזנת תוכן: יצירת עמודים חדשים ופיתוח פונקציונליות.
 • פגישות שבועיות: עדכוני תוספים ועבודה על מהירות האתר.
 • שירות מתכנת אישי בחצי משרה: תחזוקת אתר, עדכון תוספים, שמירה על אבטחת מידע, ביצוע אופטימיזציות SEO, פיתוח עמודים חדשים ושינוי נראות האתר.

revuze


Percepto

Percepto היא חברה טכנולוגית המתמחה במערכות רובוטיות ובינה מלאכותית לניטור תשתיות. הפתרונות של Percepto מאפשרים לנטר מתקנים בצורה אוטונומית ולזהות בעיות בזמן אמת. השירות שלנו כולל:

 • תחזוקה מלאה של האתר: הזנת תוכן, פיתוח פונקציונליות חדשה.
 • פגישות שבועיות: עדכוני תוספים ושיפור ביצועים לאתר.
 • מודל בנק שעות חודשי מתחדש: שירותי פיתוח אתרים ותחזוקה חודשית, כולל בדיקות QA ידניות, טיפול בתקלות, פיתוח ועיצוב עמודים חדשים ועבודה מול אנשי שיווק ו-SEO.

percepto


Taranis

Taranis היא חברה מובילה בתחום החקלאות המדייקת (Precision Agriculture), המספקת פתרונות מבוססי טכנולוגיה למעקב אחר מצב הגידולים והקרקע.
השירות שלנו כולל:

 • עדכוני תוספים שוטפים כל חודש: לפי בנק שעות. העבודה מתבצעת בהתאם לבקשות ספציפיות של הלקוח.
 • מודל בנק שעות חודשי מתחדש: שירותי פיתוח אתרים ותחזוקה חודשית, כולל בדיקות QA ידניות, טיפול בתקלות, פיתוח ועיצוב עמודים חדשים ועבודה מול אנשי שיווק ו-SEO.

taranis


Rise.ai

Rise.ai היא פלטפורמת שיווק ותשלומים דיגיטליים המתמקדת בהגברת המודעות והמעורבות של לקוחות באמצעות כלים כמו כרטיסי מתנה ונקודות נאמנות.  השירות שלנו כולל:

 • עדכוני תוספים פעם בחודש: ועבודה לפי בקשות ספציפיות של הלקוח.
 • מודל בנק שעות חודשי מתחדש: שירותי פיתוח אתרים ותחזוקה חודשית, כולל בדיקות QA ידניות, טיפול בתקלות, פיתוח ועיצוב עמודים חדשים, עבודה מול אנשי שיווק ו-SEO.

rise


סיכום

בחירת חברת תחזוקת אתרים מקצועית היא החלטה חשובה שמשפיעה על הצלחת האתר והחברה שלכם. על ידי ביצוע מחקר מעמיק ובחינת הניסיון, המומחיות והזמינות של החברה, תוכלו למצוא את השותף הנכון שיסייע לכם לשמור על האתר שלכם מתוחזק ומעודכן.

אנו ב-LM Web Solutions כאן כדי להעניק לכם שירותי תחזוקה ברמה הגבוהה ביותר, עם דגש על מקצועיות, זמינות ושקיפות מלאה. אנו מזמינים אתכם ליצור איתנו קשר ולקבל שירות לתחזוקת אתרים ברמה הגבוהה ביותר,  אנו גם מומחים בפיתוח אתרים בהתאמה אישית שיבטיח שהאתר שלכם יפעל בצורה מיטבית ויענה על כל הצרכים השיווקיים שלכם.